Krīžu un psihoterapijas centrs ”Taka”

Reģioni :

Pakalpojumi: Psihologi

Adrese: Rīgā, Dārzaugļu ielā 6, (1. stāvā), birojs atrodas 1. durvīs no kreisās puses (iepriekš pieteikties pa tālruni).

Tālrunis: +371 26555581

E-pasts: info@centrstaka.lv

Tīmekļa vietnes adrese: —

Centrā strādājošie speciālisti ir sertificēti Latvijas Psihoterapeitu biedrībā un pieder pie Eksistenciālās
psihoterapijas virziena
.

Centrs „Taka” piedāvā profesionālu psihoterapeitu un psihologu pakalpojumus. Psihologs vai psihoterapeits palīdzēs Jums krīzes situācijā, risinot kādu konkrētu problēmu savā dzīvē vai mēģinot izmainīt savu pašsajūtu, attiecības ar sevi un apkārtējo pasauli.
Varat nākt uz individuālajām konsultācijām, piedalīties grupu darbā vai organizēt apmācības un seminārus saviem darbiniekiem. Varat uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt palīdzību pa e-pastu.
Psihologs, psihoterapeits palīdzību Jums piedāvās latviešu vai krievu valodā.
Uz konsultācijām aicinām pieaugušos, bērnus un viņu vecākus.
Tikšanās laiks tiek noteikts pēc individuālas vienošanās.
Palīdzību ir iespējams saņemt anonīmi, neuzrādot savus personas datus. Visa klienta sniegtā informācija ir konfidenciāla, tas nozīmē, ka konsultants to nevienam neizpauž (izņemot gadījumus, kad cilvēks sava psihiskā stāvokļa dēļ apdraud pats sevi vai apkārtējos).

Latvijas psihoterapeitu biedrības sertificētas psihoterapeites pakalpojumi. Konsultēju pieaugušos. a) Krīzes situācijas: vardarbība, zaudējums, nāve, šķiršanās, sēras, dzīves robežstāvokļi u.tml. b) Ilgstošas grūtības: iekšējs konflikts, grūtības izprast sevi, savas reakcijas, uzvedību (veģetatīvās distonijas pazīmes, stress, pārdegšana). Vientulības, bezjēdzības, nomāktības pārdzīvojumi. Konflikti attiecībās, atkarīgas attiecības, grūtības veidot attiecības. Sniedzu supervīzijas profesionāļiem: psihologiem, psihoterapeitiem.